Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz zodo #108490 üzenetére

    Sztem JPII.
    Hiába a Ferdi páncélja, ha rátöltik a gold-ot. JPII mobilisabb,és az manapság nagyobb erény.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • nyunyu

    félisten

    válasz zodo #108490 üzenetére

    Kerits valahonnan egy masodik toltot, mert a JT-be, JgE100-ba mindenkeppen kelleni fog, es ne ott akarj szopni egy ujonccal.

    JP2-nek ugyanaz a legenysege, mint a JP-nek, csak egy toltoje van.
    Ferdinek 2 toltoje van, igy egy az egyben atteheto utana a JT-be.

    Eredetileg JP2-vel toltam sokat, pont a JP legenyseg miatt, azon fejlesztettem ki a JT-t, aztan valtottam csak Ferdire egy Stug III tolto bealdozasaval. (azon is megvolt mar a BIA)

    Most mar jobban szeretem a Ferdit, mivel jobb a gun depressionje, es szelesebben forgathato balra-jobbra az agyuja, igy kevesebbet kell vele forgolodni/mozogni kempeles kozben, nem esik le olyan sokszor a camo.

    Masreszt az alacsonyabb sebessege miatt nincs meg az a veszely, hogy a frontra menet o er oda elobb, nem a heavyk, igy nem nyirjak ki a meccs elejen, mint az eszetlen JP2-ket.
    Vagy ha megis, akkor a vastagabb pancelja miatt sokkal tobbet pattint, mint a JP2, ami csak a frontjanak a dolesszogere tud epiteni, a vastagsagara nem. Esetleg a gun mantletjere.

    Mondjuk akkor van szivas, ha kettesben marad egy ellen lighttal, mivel az szo szerint korberohogi, mig a JP2 kepes leforogni+leloni a korulotte korozo keselyuket.

    Grind amugy mindket TDvel nehez, amig nincs meg a nagy agyu, mivel a JP-rol hozott 88 L/71 vagy 105 L/52 200 koruli penje mar nem szereti a T9+ tankokat.
    Raadasul a 105mm-be draga a loszer, ezresbe kerul minden lepattano/melle, igy hamar minuszos lesz minden meccs. 88-assal viszont nem lehet komolyan venni oket :DDD
    128mm-be viszont fajlagosan olcso a loszer, mivel 300 helyett 490-es puszikat osztogat alig dragabban.

    Ja, plusz szivas faktor a Ferdivel, hogy o a Tig P/Aladar/Bela vonallal kompatibilis motorokat hasznal, nem a Tiger/Pantherekkel, igy stock allapotban nem fog gyorsabban hasitani, mint az amerikai T28-ak, vagy a brit bunkerek. -> fokozott arty veszely.

    JP2 ugye orokli a JP motorjait, vagyis kezdettol fogva (tul) gyors, azon valoszinuleg egyszerubb a nagy agyura koncentralni.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz zodo #108490 üzenetére

    Szerintem a JPII kihagyhatatlan, a plusz embert meg át lehet képezni másból is. Sokszor szedtem ki lightot, aki meg akart táncoltatni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák