Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz PAWI #74594 üzenetére

    Szia!

    Meglepő, de jó álcája van. Volt olyan, hogy egy lövéses voltam és már felkészültem a halálra, de eltűntem az ellenfél szeme elől és csak vaktában lövöldözött, én meg csak néztem, hogy mi ez :D

    Én azt mondom hogy kötelező rá az álca skill és a festés. Egyrészt prémium gép lévén nem esik le róla a teljes álca bónusz lövés után, másrészt mivel ez nagyobb részben egy lapítós jármű, jobb ha minden camo bónuszt megkapsz amit lehet.
    Jöhet a kérdés, hogy miért a bino és miért nincs camo net. Azért, mert ugyan vaksi és emiatt másoktól kell neki a spot (amúgy sem szabad előremenni), de számtalan helyzetben mentett már meg az, hogy a végjátékban magamnak kellett adott helyekről spotolnom és olyankor nagyon jól jön a bino. A camo netet feleslegesnek tartom (bár hasznos tud lenni, csak akkor ugye a látótáv bánja), mert ha van spot, akkor úgy is forgolódni kell a jó lövéshez, ha meg nincs spot, akkor a camo nem segít. A festés és az álca skill nekem bőségesen elég mindenre. A méretével kell vigyázni, mert felfelé kilóghat a bokrokból :DDD

    Ajánlom Odin leírását a SU100Y-ról

Új hozzászólás Aktív témák