Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentin90

    tag

    válasz h1mpi #72370 üzenetére

    Aki megnézi statjaimat illetve a tankpreferenciáimat talán kissé hitetlenkedhet abban, hogy nekem ez az első accom a játékban. Az eddig elért eredmények miatt szerintem abszolút nincs miért szégyenkeznem. Igazából tényleg két fegyver volt csak a birtokomban, aminek nagyon sokat köszönhetek fejlődésben (és abban, hogy nem nagyon nyúltam mellé a vásárlásoknál), ez pedig az "utánaolvasás" és a "türelem". Tavaly áprilisban raktam fel a játékot először, azzal, hogy "jaj, ökörködöm egy kicsit a tankokkal". Aztán tavaly ősszel történt egy nagy pálfordulás nálam és akkor döntöttem úgy, hogy "Ez a játék engem nagyon érdekel, hogyan válhatnék igazán jó játékossá?". Akkor kezdtem komolyan tankparamétereket olvasni, replayeket nézni és twitch csatornákat nézni.

    Wot infon, wotwiki-n sok esetben nagyon szépen le vannak írva az egyes tankok paraméterei (és itt a fórumon is szépen pörögnek a dolgok, hogy melyik tankot mennyire éri megvenni). Ha ezeket átnézed és végiggondolod a dolgokat akkor 90%ban nem fog nagy meglepetés érni téged a játékban. Szóval, türelem és utánanézés, ha a jövőben fogsz még prémtankot vásárolni. :)

Új hozzászólás Aktív témák