Új hozzászólás Aktív témák

  • Ebit

    addikt

    válasz scyllarus #71113 üzenetére

    71089) jano_77

    Innen indult.Nem Comet!

    Konkrét eset, ennyi a rendelkezésre álló információ.

    És ilyenkor az eltérő mentalitás azt jelenti: hogy: ti megdolgoztatok érte - én "lopok" egy kis plusz bónuszt, vagy hagyom nektek, amit "megérdemeltetek".

    Itt szerintem, minden esetben , egy lényeges szempont kimarad, konkrétan a foglaló játékosnak, milyen felszereltségű, állapotú a járműve, valamint , nem utolsó sorban a legénység képzettsége, ez nem igazán látható.
    Nézőpont kérdése., ő másképpen ítélte , meg az adott helyzetet, nem lopott, hanem , élt a játékban, mindenki számára biztosított lehetőséggel.
    " de mint írták Tomato".

    Lopni azok a játékosok szoktak , jellemzően killt, akik az utolsó, pillanatban , kilövik a célt.
    Elindította a járművet, próbált tenni az eredményért.
    WOT-nak, szerintem, egyik legjobb döntése volt, hogy nem lehet sebezni a foglaló játékost.

    Pl.Mi helyzet az alábbi esetben?

    Tények: Jó statisztika mutatókkal, csapatban regisztrált, szakaszban játszó fórumtárs, az utolsó három sebző között van

    Előfordulhat, igen, mindenkivel.
    Természetesen lehet, pro-kontra véleményt nyilvánítani, de az alap az lenne,hogy mindenki találja, meg az örömét, adott esetben, még egy jó vereség is belefér.

Új hozzászólás Aktív témák