Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz #43783936 #71114 üzenetére

    A vitának vége: maga az [Orákulum] nyilatkoztatta ki sz előző csatában a témában az örökkévaló igazságot: foglalni kell!
    Természetesen honfitársunk, és a csata után kulturált stílusban fel is hívta a figyelmemet ennek fontosságára.
    Nagyon megörültem neki, hiszen végre egy, az adott járművön szenzációs 219-es átlagsebzéssel rendelkező Super Unicum magyarázta el, hogy kellene használnom a T67-et.
    Felhívnám a figyelmet remek def/cap arányára, ami egyből rávilágít, hogyan képes elérni ezt a hihetetlenül jó statot.
    T7-es csatában T20-szal két egész sebző lövést bevitt (Saját szavaival leírva: "megyek előre és ölök") én meg bujkálok (az ellenfél bázisánál, természetesen a top 3 xp-t szerzőben benne voltam). Merthogy nem álltam be foglalni a körbe a másik 2 idióta mellé, amikor az ellenfél 6-7-es tankjai kb. 100m-re voltak tőlük, hanem inkább azokat próbáltam zavarni (az M10-et ki is lőttem) és a foglalókat védeni...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák