Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    Csapattársak figyelése... Tegnap volt egy érdekes csatám. Lakeville, észak. Megtörtént a csoda: senki sem ment a völgybe kolbászolni.Viszont az ellenség főereje arról jött. A várost gyorsan elfoglalták a mieink, de a völgyön átjött az ellenség. Én a JP-vel meg még valamilyen med értünk vissza, Löwe, T34, T25/2 volt az első hullám ellenünk. Kiosztottam 1600+sebzést a halálom előtt, de addigra a 2. hullám is beért, 4-en foglaltak. Szerencsére a mieink is kezdtek visszaszállingózni, a T69-ünk zöld játékos volt, ügyesen is csinálta a dolgát, kilőtte mindet. 13-9-nél indultak vissza, ott egy Tiger 2 és egy arty élt még, nálunk a T69 és a Type59 5-5 killel álltak. Az artyt kinyírta valaki gyorsan, KV-1S-ünk beírta, hogy a T2-őt hagyják meg valamelyik 5 killesnek. Ő talált rá végül, olyan 600 körüli hp-ja volt a T2-nek. Beírta a T69-nek, aki közel volt már, hogy ő lövi elsőnek, a maradékot aztán már le tudja szedni az róla (ritka együttműködő volt). De a T69 meg kapkodott, gyorsan belelőtt egyet, így a Sport lövése kicsinálta. Még ő kért elnézést, tényleg nem ő rontotta el, de a T69 azonnal kilőtte. Utána néztem, 10600 csata után volt 94 TG-ja. Ennyire fájt neki, hogy nem lett meg a 95.? Ráadásul ezt ő cs.szte el. Kb. ennyi csatával nekem hetvenvalamennyi van, de sosem érdekel még az sem, hogyha direkt kiszedik előlem az utolsó hiányzó killt. És mondom, kifejezetten jó játékos volt, nem úgy nézett ki, mint aki nem tud összehozni még egyet valamikor a közeljövőben...

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák