Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Mottie #6766 üzenetére

    "Azt elárulhatnád hogy az arty miért/mivel szemben élvez olyan hatalmas nagy előnyt? 40 mp alatt tölt, egyszerre csak egy helyre tud nézni mert egy kicsit odébbfordulsz már szét is ugrik a kereszt. Lassan céloz."
    Akárhogy is, arty szinte soha nem távozik kill nélkül a csatákból, sőt, nem ritka, hogy a 3-4 arty együtt többet nyír ki, mint az összes többi csapattag.

    "1 lövéssel kiszedi gyakrlatilag bármi, de egy Tier V lightnak is max 15 mp egy arty."
    Ha eljut odáig - de magasabb szinten tényleg sokszor senki sem moccan, pont az artyk miatt.

    "Azt hozzá sem teszem, hogy az épeszű játékosok pontosan tudják hogy hol tudja/nem tudja őket lőni az arty."
    Mindezt egy Prohorovkán vagy egy Sztyeppén is?
    Egyébként igen, nagyon sokan elbújnak, és lapítanak, "hátha történik valami" alapon...

    "Szerk.: Maximalizálták az artykat 5/oldal létszámban. mi a gond ezzel?"
    Még mindig sok, 3 lenne az ideális.

    Én is artyzom takarékon, hogy tudjam, hogyan védekezzem ellenük, de fenntartom, hogy így ahogy vannak túl erősek, remélem, a 8.6 visszavesz az erejükből. :R

    "Szerintem aki szeret békésen játszani az hozzám hasonlóan kivette az Assault/Encounter módokat."
    Egyetértek, az Assaultot már kiszedtem egy ideje, nagyon idegelt, hogy védésnél a sok szobanövény kiviharzik a szélrózsa minden irányába, amikor az ellenség tálcán kínálja magát. Persze, hogy ilyenkor 10 védésből 8-nál kikaptunk... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák