Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz Djuree #67583 üzenetére

    Hát dolgozó embernek már necces hosszabb időt eltöltenie a játékkal. Sajnos ez van, én mostanában már csak hátvégén jutok Wot-hoz. Viszont tankot félbe még soha nem hagytam. Főleg, mivel egy stock tank meg se közelíti általában a végleges játékélményt. Ez főleg tier9-ben igaz. Mivel ott rendszeresen 50 ezer xp kell az értelmes löveghez. Na azt ki kell bekkelni, utána megéri a dolog. Veteránként (nem sértés) kicsit megmosolyogom azt aki alacsony tier-ben felad egy tankot. Ott nem olyan vészes Xp-ben egy löveg kifarmolása. Mondjuk tény, hogy kinek mik a határai. Az én hátamon fát is lehet vágni, türelmem végtelen... Ha máshogy nem a napi duplákkal előbb utóbb túljut az ember a nehezén.

    A T32 egy remek harckocsi. Kevésnek tűnik a löveg, de még éppen elég abba a tier-be. Türelmetlen tankosok szórhatják vele az aranyat, de szerintem nem igényli különösebben. Kiváló hull down tank, egy igazi keményfejű fickó. Nagy szerettem. Sőt szerintem az egész nehéz ágat jenki fronton nagyon eltalálták.

Új hozzászólás Aktív témák