Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz dfsz34 #62432 üzenetére

    @dfsz34

    Rendben. Ez hova vezet? Oda, hogy pl nyomhatja felőlem a segítség kérést, nem érdekel. Sőt, még örülök is neki, ha kiszedi az ellenfél, addig legalább nekem spotol. Mivel már a sokadik radley-m és legalább 2 pool medálom múlt ezen eddig, tanulok én is. Konkrétan felőlem pusztulhat a játékos, nem érdekel, ha úgy ítélem meg, hogy semmi hasznomra nem lesz.

    Szerintem a ~3000. csatára a legtöbben eljutnak idáig.

    Kár megideologizálni, hogy "miért nem"; azért nem, mert neked/nekem/nekik így jó.

    Gondolom itt inkább az a gond, hogy mások is ugyanígy állnak ehhez, ebből kifolyólag hozzád is, és magasról tesznek rá, hogy neked az ominózus +1 fraged meglegyen.

    @KaLeun

    Közvélemény-kutatás: Szerinted hány csatánként hangzik el valódi lényeges információ a cseten? Lényegi információ alatt azt értem, ami ténylegesen segíti a csapatot.

    200?

    Stratégiailag hasznos...

    Bár a legtöbbször ez is kimerül abban, hogy "Kill XYZ, he's good" vagy "ALL [xyz direction]"; ez utóbbi mondjuk mindennapos, de tényleg hasznos abban az esetben, ha az egész csorda megindul...és talán minden 200. alkalommal így is történik.

    Taktikailag hasznos meg még ritkábban...

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák