Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz ddt500hu #52337 üzenetére

    Azért egy dolgot ne felejts el ha már végjáték. Marha lassan céloz az FV és ha kis hp-s tankra lősz normál AP-val (mert pl egymásba botlottatok valahol), akkor kénytelen vagy megvárni a fullos célzást, különben pattansz és halott vagy. Ellenben ha HESH van betöltve, akkor elég csak tessék-lássék módon rádurrantani, úgy elcsapod az 500 hp-ját. Így nagyobb lesz a költség, de sokkal kisebb eséllyel fognak kilőni a végjátékban (ha kevés a hp-d/már ha megéled) és még lesz lehetőséged sebezni. :U Teccikérteni? ;)

    dfsz leninjázott :DDD

    ad2: mynames ezt biztos nemek címezted? :) Hogy érdemben reagáljak rá, nekem is van ilyen napom. Pl FV183-mal - hogy témánál maradjak - volt olyan csatám, hogy SOHA nem adta be az átütőt HESH-sel. A hajam téptem tőle. Dombon jött fel az IS4, hatvan méterre voltam tőle, fullos célkör, vártam rá. Kibukkan a hasa pontosan szemben, de olyan szögben, hogy 220 pen fölött bármi átüti. Erre 651 damage. Anyád! Oké, hogy két átütő és 3k átlag felett vagy az FV-vel, de mikor nem adja az RNG akkor csak a fogad szívod a brutális költségek miatt. Oké, összejön 3500 hétszázasával is, de az mégsem ugyanaz :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák