Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco Ramirez

    őstag

    válasz dfsz34 #45940 üzenetére

    Ez a játék egy aranybánya és egy zseni, aki ezt így kitalálta.

    Ezzel maximálisan egyetértek. :) Persze, alapvetően ingyenes a játék, és kb. T5-ig arany nélkül is kényelmesen el lehet vele játszogatni. Aztán miután már rendesen rákattant a játékos a WoT-ra, és ha feljebb akar jutni (és ki ne akarna...?), már drasztikusan egyre több XP-t kell nem csak az újabb tankokhoz gyűjteni, hanem azok moduljaihoz is. Magasabb tierben már kész szenvedés stock tankokkal apránként akár több tízezer XP-t kiizzadni, mire tényleg használható lesz a masina (márpedig ki szeret "szenvedni"...?). Arról nem is szólva, hogy minden ágon van legalább egy olyan "nem szeretem" tank, amit legszívesebben a többség átugorna. Megveszik hát a prémium accountot hogy gyorsabban jöjjön az XP, a türelmetlenebbek rögtön free XP-t vesznek aranyért vagy rögtön magas szintű prémiumtankot. A garázshely is hamar elfogy, és az ember nem mindig szívesen adja el azokat a járgányokat, amikért keményen "megdolgozott" és már a szívéhez is nőttek.
    Egy szó mint száz, nagyon okosan ki van ez találva. Van két ismerősöm, akik az elején esküdöztek, hogy egy fillért nem fognak kiadni a játékra, de már most bőven egy rendes játék ára felett költöttek rá. Én eddig kitartottam, de most T7-nél már úgy érzem, hogy ha nem invesztálok be aranyat a buliba, akkor az már a játékélmény rovására fog menni. Vagy maradok T5-7-ben, ami egyébként egyáltalán nem olyan vészes, jó kis csatákat lehet ott is játszani. ;)

    WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Új hozzászólás Aktív témák