Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Rico33 #40112 üzenetére

    En felveszlek, aztan mehetunk egyutt par kort - de most jelenleg nagyon szaggat a jatek nekem, igy nincs kedvem jatszani (az elobb nyirt ki IS-6ban ulve egy kinai IS-2 ami eleg szegyen), inkabb filmet nezek.Majd maskor mehetunk.

    Drenadar azert probalkoztak, a Nimrod 40mm-es csovere egy amolyan raketaszeru loszert tettek - amolyan pancelokol fele lehetett ahogy en elkepzelem - ami jobb atutest ert el, csak az volt a hatrany, hogy ra kellett huzni a csore, egyet lottel, megint egyet rahuzni a csore, szoval nem volt igazan kivitelezheto.
    A 40mm-essel meg esetleg a T-34/76 lancat tudtak leloni.

    Az egyetlen hasznalhato "tank" a Zrinyi II rohamloveg volt, az meg ki birt loni T-34/76/85-t is a 105os loveggel (gondolom itt a kumulativ toltetrol volt szo, ami 80mm pancelt tudott atutni tavolsagtol fuggetlenul), de a tobbiek sajnos labdaba sem rugtak a ruszkik ellen.Ugy ertve hogy a KV-1 es T-34/76/85 ellen, mert a T-60 stb, M3 Stuart, BT2, T26 tankokat azokat a magyarok ki tudtak loni 40mm-es loveggel, ami a T-38-on volt, vagy a Pz4(E1)-el (rovid 75-os csovel)
    A Toldiknak szinten 40mm-es (elejen 20mm-es), a Turan I-nek szinten, Turan II-nek meg rovid 75-os loveg,Turan III prototipusa az mar hosszabb 75-os, Zrinyi I prototipus szinten hosszabb 75, de ezekbol 1-1 peldany keszult.
    Talan meg a TAS (Panther D es T-34/76 hibridje) lehetett volna ellenfele a T-34-eseknek, de ahogy utannaolvastam, az magyar hosszabb 75-os loveget kapott volna (ertsd L/43-at), ami sajna nem volt olyan jo atutesben mint a nemet (ha minden igaz).Esetleg a Parduc lovegevel mar igazan hatekony lett volna, ha sikerul megszerezni a nemetektol, es az amcsik nem bombazzak le a gyarat a prototipussal egyutt, valamint lett volna nyersanyag legyartani a tankokat...
    Mindenesetre, ha lesz europai ag, akkor a magyar tankok is helyet kapnak, az tuti (azaz remelem, mert emlitettek ilyesmit egy regi beszelgetesben).Lehet hogy addigra nem sokat fogok WOTozni, de akkor visszaterek.

    UI : Scyllarus es Diegho - ne is mondjatok, ez is elfeledtem, az elejen nekem is 1 giga ramom volt, es 256-os alaplapi kartya...gozom nincs hogy mennyi lehetett az FPS, de elegge szaggatott, kb mint most, de celzo nezetbe legalabb nem szaggatott 5 masodpercig, mint most nekem :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák