Új hozzászólás Aktív témák

  • alldaybig

    tag

    Sziasztok!

    van egy olyan problémám, hogy feltelepítettem a win 8.1-et és az internet ment minden faja volt, aztán feltelepítettem a World of Tanks-ot hogy pörgessek pár menetet, erre egy két kör lement majd mikor újra inditottam a gépet nem engedett be a szerverre, a kliens oldalon a bejelentkezés után csak azt irta ki h kapcsolodás majd vissza dobott és kiírta h a szerver nem elérhető vagy a hálózati beállításaim rosszak, hát mondom akkor nálam van gond bizt és a tűzfalon át lett engedve, meg avast tűzfalon is, szal mondom mi a franc...

    Ujra telepítettem tnap a win 7-et h na akkor francba a win 8cal marad a win 7, mert a WOT az egyetlen játék amivel tolom.

    Amúgy a topikba itt kapcsolódik h UPC-m van és nem rég kötötték be, egy ilyen fekete dobozos modemmel megy és wifi is van benne, lehetséges h az tiltja le a WOT ki/be jelét?? mert a win 7 alól sem megy már a játék ua hibával. amúgy előtte is upc volt csak akkor régi modem és + routerrel.

    Szal sztetek ha megberhelem a modem beállításait h külső routert használjon wifire (TP-link router) akkor menne?

    válaszokat előre is köszönöm, mert amugy baromi frusztráló, meg nagyon kattogok h nyomassam a tankot :D

    vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

Új hozzászólás Aktív témák