Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Angel1981 #27953 üzenetére

    Egyébként így van, ahogy mondod. Jól kell játszani Tier7 és afelett, de alatta is. :)
    Komolyabban: Az a gond, hogy sokan kifarmolják a következő szintű tankot és már rögtön ugranak bele. Aztán csak csodálkozik ha szétszedik. Ha zsigerből nem megy jól neki a játék, tanuljon még a 6-oson vagy 5-ösön illetve gyűjtse a kreditet.
    Én magamon tudom. Nagyon hamar meg lett az IS, de néhány csata után le is tettem. Egyszerűen nem éreztem hogyan kellene a nagyok ellen menni vele. Most már ott tartok, hogy az IS3 a kedvencem és elég jól mozgok a 9-10-es meccsekben is.
    Tanulni kell és nem kapkodni, ennyi. Akkor nincs gond. Ha nem megy neki, akkor meg ne erőltesse a magasabb szintet. ;)

    Egyébként én azt csinálnám: prémium tankot akarsz venni? T34? Van legalább egy darab tier7 heavy-d a garázsban? Ja, hogy nincs. Akkor hess! :D Persze ez így nem lenne üzlet...
    Tegnap már előre féltem amikor megláttam a csapatomban az IS-6-okat. Mondanom sem kell, hogy mit műveltek. Nem vagy én sem egy hűű de profi, de azért összesűrűsödni egy gombócban a térkép egyik sarkában!!!! :Y Na, az már igen. Ahhoz kell tehetség. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák