Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz dokee78 #246300 üzenetére

    kpz nem fun, mert csak letalpalás nélkül tudja a kiemelkedő DPM-t. Ha meg letalpalod, cseszheted a dpm-t vele, kapsz egy 360-as, kis alfásnak mondható TD-t, ami formailag hasonlít a svédekre, de a gyakorlatban közel se tud annyit pattintani. Ezek a kis pötyögtető tankok mindenre jók, csak szórakozni nem. Nálam tartalékba lett vágva, ne is lássam. Ja, meg 3 fős legénysége van vagy ráraksz dedikált legénységet vagy elfogadod, hogy semmivel nem kompatibilis és hiányozni fognak skillek. Már nagyon sajnálom a rengeteg tokent, amit ráolvasztottam. Mai fejjel nem vettem volna meg a plusz jutalom sort csak ezért, nem egy jó tank. Ha nagyon szereted a TD-ket és ha téged kielégít, hogy néha, nagyon ritkán hagyja valaki, hogy oldalról, közelről lőjed sokáig, akkor kihasználhatod a DPM-t, de ezt be kell lássuk, nagyon ritka helyzet. Na meg a 3 sec talpalási idő oda-vissza ugyananúgy 3 sec, kifejezetten idegesítően hosszú.

    A Cobra-val nem sokat játszottam, de jól szórakoztam közben. Égeti a kreditet rendesen, de azt már játéknak hívom, amikor megtalálok vele valakit és megsorozom :) nem köszöni meg. 1,5 sec intraclip, arany lőszer 210 átütés, 490 alfa. Ajjaj, ha valaki óvatlan volt és megtalálod :) Ennek is 3 fős a legénysége, de ez kompatibilis a kerekes medekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák