Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyus87

    aktív tag

    válasz littlemole #23493 üzenetére

    Sziasztok!
    Meg tudnád írni, hogy milyen modokat használsz? Ha belinkeled azt nagyon megköszönném!
    Tetszik, hogy látom, a Tier érték ott van minden ellenfél mellett, ráadásul ahogy látom, ha célba veszed az ellenfelet, akkor is láthatod, ez így megkönnyítené a dolgom, mert tudnám, hogy milyen erősségű tankkal van dolgom.

    Kifejlesztettem az első (jobbik) ágyút a T-34-hez, na mondom, nézzük mit mutat, pont egy Hetzer jött szembe, nem maximális életerővel (ha jól emlékszem valahol 50% körül volt), lövök egy tisztát a tetejére... Semmi sebzés... Mondom, ezt nem hiszem el. Tölt, próba újra, "Sas3 Fox2"(Függetlenség Napja a szerk.) :D Mutatta kicsit a hasát, oda lőttem, azonnal ki is szedtem :C A Tier 6-os tankokat is kezdem elég szépen sebezni. Jó lesz ez, tetszeni fog ;) Lassan kapiskálom, hogy nem mind1 hova lő, hol sebez az ember, bár, ezen a szinten, már azért leginkább rutinos versenyzők vannak, csak úgy nem mutogatják magukat (mondjuk, ha egy szikla mögött van), úgyhogy leginkább oda lövök ahova tudok, aztán vagy talál vagy nem.

Új hozzászólás Aktív témák