Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz hulp01 #225831 üzenetére

    Nem szabad xarakodni ilyenkor , tölteni kell a gold-ot! Régebben én se sokszor használtam , de megváltozott a világnézetem . Ha tudom , hogy alaplőszer neccesen vagy épp sehogysem üti át az ellenfelet , már töltöm is a premium lőszert . Egyedül a 10-es Batchat-ben van full gold , de oda kell is , mert 30 lőszert azzal könnyű elpuffogtatni , és múltkor is úgy jártam , hogy elhoztam volna a meccset , mert két vak orosz heavy ellen maradtam egyedül , de behúzták a bázist , mert nem maradt lőszere sebezni.
    Vannak ilyen “hősök” , mint Te , de ez nettó mazochizmus . Múltkor is össze akartam egy sráccal , aki meg akarta magyarázni , hogy felesleges a játékba a prémammo , mert hogy minden tanknak van gyenge pontja . Ő Obj 430 v2-vél volt , én ha jól emlékszem valamelyik 10-es meddel. Nem bírtam neki megmagyarázni , hogy bizony sokszor létszükséglet a goldammo , mert ha pl. szembe megyek vele egy be forgatott E100-zal akkor a hasát is csak igen jó roll-lal üti csak át a 9-es med-del . És akkor a T8-as tankokról ne is beszéljünk . És nem nem nem , csak hajtotta a gyenge pont dumát . Itt inkább feladtam a dolgot .
    Lehet játszani a bátor “becsületes “ játékot , csak sokszor nettó önszopatás.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák