Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz e-newsee #217095 üzenetére

    "ehhez engedni kell az egóból"

    Ez egy jó mondat! :K
    Ugye ismerjük a random generátor áldásos hatását, meg azt is, hogy miért van egyáltalán a képletben. No most ez bizony a játéktudást farigcsálja. Hiába van meg a tudás, illetve hozzá az ego is (itt most jó értelemben vegyük az egót), ezt bizony rajtunk kívül álló dolgok farigcsálják. :) No ha mindennek fényében ezt az egót össze tudja hajtani az ember és zsebre tenni, akkor kinyílik a világ. :K Ha nem, akkor lesz köcsögMM meg buziRNG. :DDD
    Én bevallom néha átkuksizok a sötét oldalra, szétb*sz az ideg, ha éles helyzetben sz*pat az RNG, de azért nagyrészt el tudom fogadni. :B
    Pont a minap néztem egy statisztikai oldalon, hogy majdnem minden tierben hasonló relatív sebzésátlagot (WN8) hozok. Ezen meglepődtem, szentül meg voltam győződve, hogy T10-ben full bot vagyok, de még T9-ben is inkább gyengébb, mint jobb. Ehhez képest annyira nem is rossz a helyzet, sőt T9 után T10-ben van a legmagasabb efütyim (aztán T8, T7 a sorrend). Szóval így utólag visszanézve az elmúlt közel 7 évet amit a pályán töltöttem, és hogy mit szerettem volna elérni (stabil zöld/1500 WN8), azt simán megléptem, sőt már a "következő" szintet is (2000) karcolgatom (igaz a kihagyásom után csökkent vagy 10 pontot az overall érték), de T7-T10-ben így is simán felette vagyok ennek is, márpedig ez alatt a legritkább esetben játszom, szóval ezzel is elégedett vagyok. :) #szerénység :DDD (Persze összességében 2k véjennyóc nem nagy dolog, ezzel is tisztában vagyok.)
    A következő nagy kihívás végre markolni egy 10-es tankot, alatta van már, de a "királyi tierben" még nem jött össze, a Centi AX-szel vagyok kb. lőtávolban, de gyúrnom kell még kicsit.
    Mindig kell valami kihívás az embernek, és akkor nem unja meg. Ezért bánom a második személyes küldetéssorozatot, mert én kumma isten hogy nem fogok artyzni, pedig valszeg már a 279e-ért menetelnék, de nyasgem WG. :DDD :N

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák