Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz Warton #215520 üzenetére

    Én se vagyok aggresszív vele, de azért bízok abban, hogy bármilyen light van az ellenfélnél én előbb spotolom ki őt mint ő engem, kivéve ha az ellenfélnél is Even 90 van, mert a becserélés okán gondolom annyi lett belőlük hirtelen mint a szar, T8-as meccsben akár 3 csapatonként ezért inkább gyáva vagyok míg meg nem halnak, mert általában nagyon túlbecsülik magukat.

    Ez így is szokott lenni általában és akkor jó is a meccs, de a kocsik annyira pofátlanok, hogy az hihetetlen, Prohorovkán pld rendszerint már a közép ránk eső felén járok amikor 1 darab metálisan sérült kocsi úgy dönt átrohan a mi felünkre, kispotolva engem. Ezzel az a probléma, hogy miután engem spotolt instant meg is hal, de akkor én már meghaltam szóval hajamra kenhetem, hogy ez a kretén valszeg nem is tudva ott vagyok 900 assistért megöleti magát
    Az a probléma ezek csak a kretén kocsik mert a rendes játékosok vele megvárják míg én meghalok vagy nagyon az ő területükre megyek, de az olyan ritka, mint a fehér holló

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák