Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz po1son #200860 üzenetére

    Ha kijön a matek akkor nekem pont összejön a 3000 pont. Úgy van ahogy ollie írta, a 4-es szintért szinte alig kellett játszani az 5-ösért meg ehhez mérten azért sokat. De szerintem ez így van jól, azért egy prém tankért kelljen valamit csinálni. Komoly grindnek azért nem nevezném, nem játszottam többet mint szoktam csak át kellett szerveznem a játékidőm és máshogy beosztani a szokásos csataszámot. Nagyrészt 1 csatát mentem naponta a 100 pontos küldetésért amikor viszont volt kedvem játszani aznap úgy csináltam, hogy 10, 20 vagy 30-as küldetés meglegyen a végére.

    Amit még érdemes megjegyezni, hogy erőd csatákban is adja a tokeneket. Volt két nap amikor 8-as osztagoztam a klánnal. Ez azért jó, mert 10v10 csata van, vagyis mindig benne leszel a csapatodban a top10-ben akárhogy teljesítesz, 200 iq-s taktika. A csaták pedig nagyon gyorsak, átlag 4 perc mert általában annyi a taktika, hogy összefut a két csapat és aki jobban lövi a fókuszt az nyer. Mindkétszer pont 30 osztagot mentem így ez 2x60 pont volt kb 4 óra játékkal. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák