Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz e-newsee #200098 üzenetére

    (#200100) notika77

    Na én is számolgattam kicsit a tank rewards küldetésekkel kapcsolatban.
    100 pont jár azért hogy 1 csatát játszol aznap és itt nincs se győzelmi követelmény se top10 feltétel. Március 8-án 200 pont jár 5 csatáért.

    Vagyis ha valaki annyit csinál, hogy minden nap belép a játékba és elindít egy csatát (akár be is lehet zárni a játékot rögtön csatába kerülés után, mert afk-ként is megkapod a küldetést) és 8-án megcsinálja az 5 csatás küldetést akkor máris 2600 pontja van. 2600 pont pedig pontosan a 4-es szintű jutalomra elég. Vagyis gyakorlatilag nulla munkával meg lehet szerezni az első 4 szint jutalmát. Azért ezt nem nevezném rossz üzletnek játékos szempontból.
    Ezen kívül kéne még 400 pont az utolsó szint vagyis a prém tankok megszerzéséhez. Ez már valóban grindelős, mert sunyi módon úgy csinálták meg, hogy a napi 100 ponton kívül a többi ponthoz többet kell játszani. De azért ez sem olyan vészes. Mivel párhuzamosan számolja a küldetéseket így ha megcsinálod a 30 csatásat akkor közben megcsinálod a 20 és 10 csatásat is. Ez a 30-as adag 9-10-es tankok esetében 90 pontot ér. Vagyis az alap semmittevésen kívül amivel 2600-at begyűjtesz, 4 olyan nap kell amikor megcsinálod ezt a 30-ast és még 1 nap kell amikor 20-at. 24 nap alatt azért szerintem lehet 5 olyan napot találni amikor 30-40 csatát le tud az ember nyomni ha szeretné valamelyik prém tankot megszerezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák