Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Sziasztok,

    bő 2,5 év kihagyás után az utóbbi hetekben megint kicsit aktívabban játszogatok a WoT-tal és az első kérdésem:

    Mi a péló történt itt?

    Szegény AMX CDC a leghasználhatatlanabb fossá változott, amihez Tier 8-ban valaha szerencsém volt. Próbáltam a CDC jelenségre rákeresni és igazából mindenhol csak a nyígás megy, illetve sokan becserélték a trade-in akcióban (amiről pont a CDC utánaolvasás miatt tudok... röhej). Lesz megint ilyen trade-in akció a közeljövőben? Az egy dolog, hogy ha belövök három jó találatot, akkor a CDC így is fossa a zsetont, de én élvezhető tankot akarok, nem olyat, amit csak kredit farmolásra viszek el és az első másodperctől a csata végét várom már.

    Ahogy olvasom volt szórás nerf is. Veszem észre. Bár így is a Tiger I amivel a legjobb köröket megyek a napokban (régen sem volt másként, talán csak a Hellcat és a T29 volt hasonlóan fun nekem), de most gyakran tapasztalom, hogy a régen legendásan pontos lövege most már csak "mehh" nagyobb távolságokra. Az időközben érkezett új tankok meg elég kemények lettek, öröm hallani a csilingelést, ahogy dobják le magukról a nem prémium lövéseket.

Új hozzászólás Aktív témák