Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    válasz PAtr0n #19295 üzenetére

    Már nem akadok fenn a százalékos xvm esélylatolgatáson mert egy sima számtani közép az egész, simán csak hirtelen ezt a képet találtam a MM legtöbb hibájának egyidejű bemutatására. Túl sok hiba van benne, vagyis inkább nem továbbfejlesztés. A retard platoonok-kal az a baj hogy a rendszer engedi, még boldog is lennék ha értelmes játékosok hoznak maguknak scoutot de ez nem jellemző.
    Inkább az olyan dolgok zavarnak mikor 4 hellcat ENSK-en egyenértékű 4 heavyvel, vagy mint a képen nulla heavynk van. Másik favorit mikor a tier 7es arty-t Himmelsdorfon nálunk kiegyenlíti 3-4 kis artyval. Náluk egy tag ér semmit, nálunk kapásból 4. Heavy tankot medekkel ne helyettesítsen, inkább dobjon helyére TD-ket. Múltkor volt egy meccs El Hallufon tier 7 és tier 6 arty top tank mindkét oldalon, én képviseltem az egyetlen T5 heavyt és mennem kellett volna de gőzöm sem volt hova, mert ha mellé is lő két tank mínusz. Ismét egy tíz perces programozás a megoldás csak valahogy elfelejtődik WG részről. Ezekkel a hibákkal már megtanultam együtt élni, csak azért ne jelentsük már ki hogy ez így teljesen rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák