Új hozzászólás Aktív témák

  • Project: A

    tag

    válasz Carasc0 #172891 üzenetére

    Akkor szerencséd van. :)
    Megpróbáltam még 2 napja a saját kártyámról aktiválni ezt a mocskot, -2.000 Ft....
    Ma megpróbáltam a feleségeméről, milyen meglepő... -2.000 Ft-ig meg sem állt, vonta és vonta.....
    Felhívtam a bankunk, (OTP) látták a szép összegeket.... nah itt elegem lett....
    Az Amazon, a mi bankunkra mutogat, közben az OTP-nek semmi köze a sztornózáshoz közlik velem....

    Eltelik egy kis idő, kicsit paprikásabb lesz a hangulat és megmondom a Mohamednek az Amazonról amit az OTP-s kolléga mondott... és akkor most arra azt válaszolja -hogy 3-5 munkanapon belül visszakerül a pénz mert a bankoknak általában ennyi a feldolgozási idejük.... ezt el is mondtam az OTP -s kollégának, ő pedig mondta hogy ez ki van zárva, hogy rajtuk múlik a sztornózás.... utána Mohamed is pontosított még több hablattyal kerítve a történetet hogy 3-5 munkanap és visszakerül, keresem és bízzak benne mind ezt csupán 5 mosolygós smiley -val körítve...
    hát a jó édes....

    u.i.: Ne haragudjatok, ha katyvaszos lett.... de hangulatom ezek után..... kissé paprikás....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák