Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Kipróbáltam én is a Frontline módot, de most nem emiatt írok. A térképen találkoztam egy templommal, amiről a Windstorm-on középen álló templom ugrott be elsőre. Másodjára meg az, hogy (Palik után szabadon) "hová tűnt Windstorm?"

    1.0 óta kb. 800 csatát játszottam, ami nem túl sok, de egy szűk mintának vehetjük. Nos.

    - Ezalatt a 800 csata alatt nem voltam egyszer sem Kharkov, Pilsen, Sztálingrád, Swamp, és Windstorm pályákon. (Az első hármat nem is bánom).

    - Játszottam 20 nagy csatát, de egyik sem zajlott Klondike térképen.

    - Az olasz ág miatt mentem néhány csatát kis tier-ben, de szinte csak Abbey-re dobott és egyszer sem volt a kifejezetten tier I-II részére kreált Mittengard pálya.

    - Már korábban is megemlékeztem arról, hogy Sand River-ről kivették a támadás módot. Ezt az ott lejátszott 41 (!) csata után szerintem tényként kezelhetjük...

    Hasonlókat tapasztalnak mások is? Hogy is van ez? Visszanéztem az 1.0 változás listákat, de vagy én vagyok figyelmetlen, vagy nincs bennük az, hogy ezek a térképek kikerülnének a játékból. Elvagyok én a maradék térképen is és nem hullajtok könnyet egyik hiányzó miatt sem, de érdekelne, hogy most akkor mi is a helyzet... :F

    A végére mégis csak egy kis Frontline:
    Világos, hogy még újdonság ez a játékmód, de azért az teljesen érthetetlen, hogy védekezésnél vajon miért áll és várja mindenki az ellenség felbukkanását, miközben azok már a foglalják a bázisunkat. Bázis a domb másik oldalán, takarásban, a mieink meg a terület másik végében beásva, várva a csodát. Persze, hogy hipp-hopp elveszítjük a bázisokat... Mondjuk arányait tekintve így is többször győztünk védekezésben, mint támadásban...

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák