Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz pixelblondie #129538 üzenetére

    Kell ez is, az is. Egy elméleti alapot gyakorlatban megtapasztalni és elraktározni, ez a legjobb módja a tanulásnak. Pláne ha ez fokozatos, egymásra épülő elemeket tartalmaz, folyamatos ismétléssel... A játék szerencsére megfelelő ehhez, mivel mehetsz akár ezer kört is ugyanazzal a tankkal, nagyjából ugyanaz a környezet fogad majd, így jól lehet tanulni. Pláne hogy vagy gyakorló szoba is, egy-két játékossal együtt akár éles csaták nélkül is meg lehet tanulni jó pár dolgot, de az igazi tudás az éles csatákban fog elmélyülni, ezt én is aláírom. Csak kell előtte egy kis elméleti alap, összefüggések megértése, és akkor sokkal gördülékenyebben megy a gyakorlati rész elsajátítása is.
    Nem egy ismerősömnek mondtam már, hogy ez a játék nem az a játék, ahol begurulok és durrogtatok, mindenki csak hümmögött, hogy peeersze... Mondtam nekik van pár száz tank a játékban, ezeket mind meg kell tanulni... Odaadtam a telefont a kezükbe, wotwiki, mondom válasszanak random tankokat, megmondom a töltésidőt és az alfát. És csak lestek. No nem azért mert faszagyerek vagyok, hanem hogy egy játék miért igényel ilyen és ekkora tudást. És ez még csak a töredéke, amikor átütési, felderítési, álcázási mechanikáról beszéltem, ott már mondták hogy abba is hagyhatom, volt aki egyenesen azt mondta, inkább bele sem kezd, ha ilyen bonyolult, mert ő csak lövöldözni akart... És ez még mindig csak a felszín... A felszín alatt ez egy nagyon komplex játék, ami sok, nagyon sok tanulást igényel.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák