Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz kchryss #120186 üzenetére

    hold on
    ez nekem egy kicsit nyakatekert sorry

    Szóval ha az orosz heavy ágra kell legénység akkor megveheted az IS-2B-t (nem összekeverendő a kínai IS-2-vel). 0. skillnek van rajta bia.
    -ok

    /1. skill ha 0%-ról indul akkor azt még nem választod ki
    -ha mondjuk raknak ra repairt akkor minek fusson uresben kivalasztas nelkul? :F nem vagom

    /ha 100%-ról indul akkor azt is kiválasztod és a 2. skillt nem választod még ki.
    -detto

    Mész vele 15-30 kört.
    -az mire eleg?

    A prém tank miatt 1,5x legénységi xp minden csata.
    -ok

    Ha kb 40e legénységi xp-t összeszedtél vele akkor átképzed kreditért valamelyik orosz heavy tankba őket, mondjuk a kv85-be.
    -celszerunek latom

    Mivel nem választottad még ki az utolsó skill sort így az átképzésnél a gyűjtött xp-vel kompenzálja az átképzéskor keletkező alap skill visszaesést.
    nem egyszerubb raszanni 1000 forintot h ne verje le roluk a tapasztalatot?

    Vagyis végeredményben lesz egy 100%-ra képzett 2 skilles legénységed amit ezek után már minden büntetés nélkül használhatsz az IS-2B-ben és a kv85-ben is."
    ok de ehhez is le kell tolni a 210k xp-t, csak az itt kb 140nek felel meg

    ja meg kozben leesett h megyek vele 30 kort. nekem arra nem fog am adni 40k xp-t :N

    kozben a vk36nal feltoltam a parancsnokot 100% 6. erzekre. mi lenne celszeru next?
    felderitore gondoltam

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák