Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    Pedóban elértem tudásom csúcsára. :D

    Délelőtt mentem 3/3 csatát, gondoltam majd este folytatom és jól lerontom.
    Hozzáteszem a rendszer egyáltalán nem kompenzál mert hosszú hónapokon át 49% és fölötti wr-t nagy nehezen sikerült 50% fölé vinnem és az eddigi max 50.17% már rég a múlté.
    Hetek óta küzdők 49.92 és 50,04% között holott fejlődő szakaszban vagyok de valahogy "ne lépjem már át az 50% érzés van" Sírás off.
    Kb nincs mivel játsszak mert IS-7, T-54, T-54 lwt vagy T32 akcióra várósak.
    Utóbbi tudom hogy az de T29-et csak buktával tudnám eladni épp az akció végett ezért kivárók az utolsó napig.
    Szóval Rudy-ban szoktam húzni a hölgyeket majdani T-54 végett plusz csillagozok.
    Elővettem a Cromwell-t amivel valahogy sok sok csata árán sem sikerült megbarátkozni, kapott álcafestést hátha de két bukta kör lett a jutalmam.
    Ok rég elkezdtem a Cseh ágat és napokban agyaltam hogy legalább a soron következő 5 - 6 -ot ki kellene húzni az akciós hétvégén de csak a total wr jár a fejembe.
    "nem kéne, stock tank" ugyan van 37k free de ahhoz hónapok óta nem nyúlok hogy legyen a T-54-re.

    Végül megvettem a Skoda T-24-et ahogy illik 75% legényekkel.
    Személyes tartalék: +100% xp
    Felszerelést sem vittem túlzásba: periszkóp, álcaháló,
    Stock állapotban kigördültem, arty one shot.
    Szünetben freexp, lánc és nagyobb löveg + felment a nagy szerszámos láda amit eddig nem bírt el.
    Második kör egy táras nagy tesó T-25 falt fel de már sebeztem egyet.
    Nosza kevéske xp + freexp motor és torony. (legalább ássam a célt: 27040 xp T-25)
    Harmadik menetbe lett 555 sebzés de a Cromwell ki csata végére 6 killt tudott magának simán szétkapott.

    Oh van még másfél óra a xp boostból (hosszú lesz ez így) tehát 4. csata és erre ... egy ász.
    ok kellett az ellen ahol kettővel több nulla sebzésű született.

    Na de aztán csak kompenzált, zsinórban 6 vereség de olyanok hogy wtf
    Összességében: 8/17 sebzés: 323 wn8: 743 és 13k xp -t sikerült összekaparni.
    Holnap hajnalban talán meg lesz a hatos skoda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák