Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz rlazol #116329 üzenetére

    Általában én a 700 alattiakat kerülöm, stabilan rossz döntéseket hozónak tartom. Az 1000 körüli játékosokat közepesnek becsülöm, akiktől bármikor kijöhet egy szuper kör és egy betli is. 1400-tól tartom megbízhatóan jónak, 2000 felett viszont már megnézem, nem-e statpadder az illető (reroll gyanú, adott tank), mert abban nem lehet bízni, gázos helyzetben nem fog segíteni. Persze ezeket a vonalakat mindenki máshol húzza meg a saját tapasztata alapján.

    En mondjuk valahol 1600-1800 korul huznam meg azt a hatart, akire nem lehet szamitani, es csak a stat noveles a celja.

    Ha ilyenekkel megyek egy iranyba, akkor gondosan igyekszem nem megelozni.
    Ha tamad, akkor megyek utana es tamogatom.
    Ha nem, akkor en sem fogok golyofogot jatszani helyette, hogy o buntetlenul tudjon sebezni, miutan engem meglottek.

    Egyebkent stabilan csokken a WN8-am, mielott ismet nekialltam jatszani 1 ev kihagyas utan, akkor valami 1460 volt, most 4-5k csataval kesobb alig 1400.
    Hiaba, kedvenc tankjaim helyett eppen huzottakkal szoktam csak menni, aztan eleg lelombozo, amikor stock T8-T9 tankkal egymas utan 4-5x bekerulsz egy-egy BT10 kempfesztbe.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák