Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Ma megvolt az egyik "legmeghatóbb" élményem a játékban, avagy törődni kell a csapattársakkal. Épp Redshire-on a felső csapat bázisa melletti bokros dombról nézegettem a potenciális célpontokat a dühöngőben a hetes francia tüzérrel és nem vettem észre, hogy a másik oldalról bepofátlankodott egy light tank - előbb a bal felső sarokba ment, mert azt hitte, hogy ott bújok meg, de nem szeretek oda menni, mert a dühöngőben a damage, közelebb is van onnan, tehát a lövedék hamarabb becsapódik és pontosabban is. Mi se kellett több, az amúgy ciánkék Panther 8.8 lefutott a hegyről, hogy kiszedje (már a bázison volt). Eddig mind szép és jó, "ez a feladata", hogy távol tartsa a bátor könnyű tankokat. Na, a csoda ezek után volt. Egyszer csak azt veszem észre, hogy nagyot ugrik a célkereszt a god visionben és akkor pillantottam a chatre, hogy "run spg" - odajött mellém, vállalva a kockázatot, hogy benyeli a G.W Tiger (p) lövését, kihagyott akár 1000 potenciális sebzést is, csak hogy meglökjön és ezzel felhívja a figyelmem a rám veselkedő veszélyre. Amint legurultam a dombról (szerintem azon volt, hogy letol, ha nem reagálok), pont oda csapódott be a G.W. Tiger lövése, ahol fél perccel ezelőtt még beástam magam a folyamatos tüzérségi támogatásra.

    Hüpp, bár csak minden tizedik player ilyen lovag lenne, meg is érdemelte a WN ratingjét :O

    (a meccset amúgy nyertük és 2700 sebzéssel zártam - és pont az új löveget teszteltem és -48000 lett a csata összesítése... hát, nem éri meg a gold HE :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák