Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz LK #27481 üzenetére

    Nekem kb 130 csatám van a flecserrel, elején én is szerettem, aztán megjelentek a radaros hajók tömkelegével így megváltam tőle most a kagero-t viszem de csodára az sem képes sajnos. Mondjuk nem sebez valami nagyot a fletcher torpedoja, viszont az igaz hogy a hegy mögé is belő ha úgy van.

    RareParrot: Nem írtál hülyeséget lehet ez lesz.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

  • kozi71

    senior tag

    válasz LK #27481 üzenetére

    LK: A coop nyertes csatára is alig ad XP-t. Ott ezért aztán nem érdemes játszani. CV-ket érdemes tesztelni esetleg. Talán nem anyáznak annyian. :U

    Más: Hétvégén felhúztam a 10-es francia kapitányom 14-re. Jó kellett hozzá a 3,14 festés is.
    Jól megy a Gascogne, bár néha szemmel láthatólag betalál, de még sem ad érte pontokat.
    A másodlagos meg még a szigeteken keresztül is sebez. ;]
    Tegnapi legjobb élményem a Warspite adta, menekülés közben hátrafelé lövöldözve leszedtem három hajót. Szinte végig égtem, meg lement a pirosba. De valahogy mégis összejött.
    Elkezdtem a német romboló ágat, Gaede-nél járok. Hát nem vagyok tőle elragadtatva. A köd fejlesztője vicc.
    A japán ág jobbnak tűnt, talán az amcsi is. (Azokat már régebben végig vittem.) Csak nem akarok már feljebb menni. Alacsony osztályban (IV-VI) szeretnék torpedózgatni. Valakinek valami jó tippje?Vagy menjek vissza T-22? T-61 mikor volt elérhető?

    [ Szerkesztve ]

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák