Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Üdvözlet az Uraknak/Hölgyeknek. :R

    Nagyon régen játszottam a játékkal, és már sajnos elég sokat felejtettem. Próbálom összeszedni a régi dolgokat de azt veszem észre elég rendesen átírták már a játékbeli dolgokat is. Hogy pár példát is említsek, amin meglepődtem először, néhány hajónak elég szép lőtávot adtak, pl. japán BB-k alsóbb tierekben. Meg azért több nemzeté is változott nem kicsit. A másik nagy újítás számomra hogy elég jó modokat lehet rátenni a hajókra, ez a lőtáv kiterjesztés elég durva. :K
    Amikor utoljára játszottam, se jutottam T5-nél feljebb, szóval nem vagyok egy komoly játékos. A játékstílusom az mikor milyen, valamikor cruiserekkel mennék, van amikor a nagyfiúkhoz van kedvem, de valaha még kipróbáltam a carrier ágat is az amcsiknál. Tudom hülye kérdés hogy mivel kellene menjek, majd útközben kitalálom, egyelőre annyit kérdeznék, hogy nem tudnátok -e olyan olvasmányt ahol hasonlóan röviden le van írva hogy mely nemzeteknél mi a jellemző, pl. itt: [link] (Csak sajna ez elég régi, és azóta sok nemzet bekerült) A videósoknál amit találtam az összefoglalókban, többnyire úgyis a jobb csatákat mutatják. De ez az új német carrier ág nem tűnik rossznak. :)
    Pár tippet kaphatnék, hogy pl. bizonyos hajótípusokra milyen kiegészítőket érdemes tenni, esetleg camo, mert még olyat sem használtam. BB-re tettem lőtáv növelést, de lehet jobb lenne egy olyan amivel gyorsabban forognak a tornyok, vagy más. Előre is köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák