Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    Hát kezd idegesíteni ez a játék. Nem wot-os módon, nincs dühöngés egyszerűen így nézek ki a fejemből, hogy most tényleg ennyire hülyékkel játszom? Tegnap óta az 55%-os WR-em lement 47%-ra. Tegnap 7 csata kellett a ge.i Myogi leduplázásához.
    Ma kezdésnek 3 vereség Wyominggal. És a legszörnyűbb az egészben, hogy kik ellen??
    Sokszor nem tudom, hogy a csapatomban vannak nagyobb idióták vagy az ellenségnél???
    Megyünk 4-en jobbra, jön szembe 4 hajó, az ellenség St.Louis-a első megmozdulásával belefordul a szigetbe, 4-en lőhetnénk (én lövöm egyedül) elereszt egy sorozat torpedót. Hát nem felrobbantja full hp-ról a mi Phoenixünket?? :Y
    Leadok rá két sortüzet nézem egyedül vagyok ge.i!! Meghalt mind a 3 hajón aki velem jött! De hogy és miért??? :W
    Következő csata első megmozdulása: Jön az ellen TB raj, 7km-ről látom őket nézem jó 20mp-ig, ok nem felém jönnek. Rámegy a másik BB-re akinek eszibe nincs elfordulni!! Benyel két torpedót ami nem volna baj de a mögötte lévő BB-nk benyel másik 3-at ugyan abból a sorozatból!! :W
    És az ellenség lol az ellenség!!
    Wyoming szakasz két fővel. Nem viccelek egymás seggébe, kurva faszák lövik a fókuszt. Csak megállnak 2 percenként 3 percre! Csodálkoznak, hogy megtalálja őket az anyahajónk. :C
    Aztán rám jönnek egyenként fél hp-val. És megáll vazze!!! 8km tőlem megáll az oldalát mutatva!! És csodálkozik amikor kiszedem.
    Aztán a szakasztársát is. Persze ekkor már 2:8-ra álltunk és befoglaltak de egyszerűen vicc az egész.
    Bocs de kikívánkozott. :((
    És ez a szemét MM nem hagy győzni. 5 hajóm van és kétlem, hogy mind le lesz duplázva estig. :(((

Új hozzászólás Aktív témák