Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Taragas #929 üzenetére

    Szó nem volt Quin exploitjáról, videós stílusáról (igaz, videó volt linkelve, de a lényeg az volt, hogy sokadik hibába futott bele 99(!) óra alatt, amiből válogatott egy másik videójába és korrektül elmondta a véleményét a játékról. A jó és rossz dolgokat is).
    Arról viszont igen, hogy kiemelkedő monk játékos volt, és a buildjei amiket csinált elterjedtek voltak. Az "előadói stílus" és a játékbeli teljesítmény nem ugyanaz.

    Még az Act III-ban vagyok, nem sok mindent tudok mondani.

    A sztori nem rossz, betölti a funkcióját, érdekes annyira, hogy várjam a végét, de mostanában biztos nem tolnám újra. Majd ha a magyarosítás meglesz hozzá, talán akkor. Ha jól rémlik elég egy karival végigvinni a sztorit, unlockolja a többi karinak is az endgamet.
    Tetszenek a skillek, az is hogy nő a szintjük. A cserélhetőség is.
    Az attrib pontok, meg amik a körön vannak, azok is egyszerűen visszavonhatóak, bár kicsit zavar, hogy teljesen resetel. Barátibb lenne mondjuk ha az utóbbit egyesével lehetne visszavonni, és aszerint fizetni.
    Jók a harcok.
    A játék szép, de ezzel az enginevel milyen lenne? Igaz tehetséges művészek is kellenek hozzá, de pusztán grafika alapján nem voksolnék mellette emiatt.
    Tetszik, amikor nem egyedül kell menni, Val is ott van.
    Hétfő óta egy nap volt, hogy vagy nyolcadjára engedett be a szerver, más gondom nem volt.

    Nem tetszik a minimap, bejártnak tekint olyat is, ahol nem voltam, túl elnagyolt.
    Csalódás, hogy actos boss leverésekor nincs normális jutalom. +1 hátizsákot adhattak volna.
    A bugokról volt elég szó.

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz Taragas #929 üzenetére

    Quin-el kapcsolatban:

    Nem vagyok nagy stream néző vagy valami,1 kezemen meg tudnám számolni akiket nézek/néztem és nem is nézem túl gyakran de Quint néztem már fekete-fehér kamerás D3 Monk időszak óta. 'nekem is Monk volt a main nagyon sokáig'

    Én akkor kezdtem megfigyelni nála ezt az egyre jobban 'Toxic' viselkedést amióta PoE-t is játszik többet + sok nézője lett.
    Amilyen Chat megy nála nem lep meg igazán,valami hányinger ami ott megy és direkt le is szoktam kapcsolni a chatet nála mert borzalom,azt lehet ennyi év után már rá is kihatott vagy valami.
    Mostanság inkább nézem Modzt/Bluddshed-et vagy akár BigDaddydent akik játszanak ARPG-t mert ők nyugisabbak.

    PoE-nek én is adtam már pár esélyt,most is játszottam metamorph leauge-be SSF módba 'én csak úgy játszom ezeket a játékokat ha van rá mód'.
    Elvittem megint karit Mapolás szintig és megint ott ment el a kedvem az egésztől,egyszerűen nem tud megfogni a játék illetve zavar,hogy ha nem költök pénzt kozmetikai csomagokra akkor úgy néz ki a karim mint egy kupac szemét 'igen nálam a kari kinézet számít'.

    Wolcent szerintem majd akkor fogom rendesebben játszani ha rendeződnek a dolgok mert jelenleg tényleg elég bugos meg tele van balansz problémákkal.
    Alapvetően tetszik a játék csak nekem jelenleg kicsit 'nyers'. :)
    Befejeztem ACT 3-at meg játszogattam utána pár napig de most idő hiány miatt inkább félre tettem amíg kicsit rendeződik a játék és vissza mentem más single player játékot játszani.

    #931 reelc

    Én azt hittem,hogy te érted Angolul ezeket a játékokat vagy nem? :D 'Magyarosítás végett'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák