Új hozzászólás Aktív témák

  • Pszicho

    tag

    Sziasztok!

    Nálam act 1 ben lép ki folyamatosan, level 13 vagyok és mikor egy küldetéshez akarok bemenni a király palotájába folyamatosan ott lép ki. Előtte semmi probléma nem volt. Egyértelműen játék hiba. A decemberi frissítést föltettem, de eléggé bugos még ez így. Nem szabadott volna így kiadniuk. Megpróbálom a Vikings Wolves of Midgard -ot inkább. Kár érte pedig nagyságrendekkel jobb, mint a PathofExile. A PoE -ben túlzottan is kötött volt a fejlődési rendszer és külön buildeket kellett követned, amik (3?) havonta változtak és ha valamit elosztottál cseszhetted, mert gyenge maradtál. A map generálós része pedig szörnyű volt, ráadásul nagyon monoton volt egy idő után. 80-as szint fölött mikor ráálltál ezekre a felgyorsított szupergyors öldöklős varázslatokra már nem is élvezted a harcot, csak végigfutottál a pályán. Tehát a túlzott gyorsaság, varázslatok miatt átmentél egyfajta gyorsasági robotba. A Wolcen valamiért hangulatosabb a poe -től. Ebben a formában biztos nem venném meg, hogy ennyire bugos, pedig egy jó coop érdekelt volna. A Poe -ben költöttem is a skinekre, de egy bughalmazra nem adnék ki pénzt......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák