Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    Hozzatok kepest kis faziskesessel bar, de en is a vegere ertem ma. En kifejezetten elveztem ezt a jatekot - nyilvan nem vartam egy NioH 3-at. Ez egy tisztesseges iparosmunka lett, se tobb, se kevesebb. Nem lesz egy Game of the Year, de pont be tudja azt a hianyerzetet tolteni, ami a kovetkezo TN cimig hatra van.

    Sajnalom, hogy nekem lett igazam a jatek hosszat illetoen… contentre ez egy fel Nioh 2, a harmadik DLC utan talan lesz annyi mission benne, mint az elodokben, ami az arcedula lattan azert egy picit csalodast kelto. A vegefele egy kicsit tul sok volt a retcon a Niohkbol, a divine beastek egy resze egy az egyben copy paste volt, es tobb palyanal is a reskin vonalat ereztem.
    Ami viszont tenyleg megdobbento volt, az az, hogy miert hianyzik egy csomo Quality of Life cucc, ami a Nioh-kban megvolt. A collectible-ok nem trackelhetoek (kiveve a tok feleslegesen trackelt zaszlokat), equipment. cuccokat nem tudok osszehasonlitani, palya vegen nincsenek igazan ertekelheto opciok (szegeny PS4 userek nezhetik a toltokepernyot jo sokszor), nincs nyilvesszo autorefill, nem artana storage, hogy ne azzal teljen el az ido a lootongnal, hogy discardolod az egy csillagos szarjaidat, a kovacshoz se szeretnek a faluban minden alkalommal elszaladni… ez az egesz hub rendszer eleg szar egyebkent, a Nioh 2ben meg csak beta szinten probalkoztak vele, itt ugye bele lett rendesen eroltetve (biztos megirigyeltek a From Software-tol, ahogy a forintos trackelhetetlen “mellekkuldeteseket” is).

    Az NPCk csak nalam ennyire vilagi balfaszok? Esnek-kelnek. Nem mondom, hogy a Nioh annyival jobb lett volna e teren, de nem voltak ennyire vallalhatatlanul benak.

    Ami viszont pozitivum, az a fegyver / armor statlining. Legalabb nem kell annyit bibelodni a statok temperingjevel, cserebe farmolhatsz naphosszat, hogy olyan cuccod legyen, amin jo a grace es a martial arts is :D Gondolom, a DLCben lesz majd feature arra, hogy a fegyverben cserelgetni lehessen a martial artokat.

    Az NG+ egyelore izginek tunik, a bossok erezhetoen erosebbek (bar igazabol csak ra vagyunk kenyszeritve, hogy 25os moralra felhuzzuk magunkat a bossfight elott, ugy azert eleg kiegyenlitettek a feltetelek). Valami buildet meg osszerakok, hogy nyugiban lehessen varni az elso DLCt, de azt valahogy nem latom bele, hogy a Niohoz hasonloan a DLCig is rendszeresen jatsszak vele.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák