Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    válasz Kai_Rong #497 üzenetére

    30 óra a main kb, ha nem szopsz sehol és nem tévedsz el. A Nioh 2 40 óra. Hatalmas különbség? Nem. És ez nem jelenti, hogy nem örültem volna ha hosszabb. De nem tudjuk a dlc-k milyenek lesznek. A Nioh 2-be azok aztán rövidek voltak 2/3/2. Na és az Abyss 999... Bro, teljesen felesleges volt! A 2re tanultak belőle.
    Nem feltétlenül baj ez, ha csak kitöltik lehet az lenne a baj, hogy minek töltötték csak ki.
    Sok téren van előrelépés. Pálya design, fejlesztések, coop, pvp, harcrendszer (Nioh-ba de várta a human fightokat nem? Nem. Itt meg azok a legjobbak) grafika, van még save scumming stb.
    Egyedül a Kínai cucc miatt gyengébb nálam de csak mert nekem a szívem Japánhoz húz és ismerem a sztorikat stb itt pedig az életbe nem hallottam senkiről :D
    Örülök az új TN játéknak azért a sok ezer Nioh óra után végre valami új. Főleg, hogy ott még a soul coreokon is kifarmoltam az össze perfect statjaimat stb...
    A NPC-k olyanok amilyenek de legjobb lenne ha nem lennének, nem kéne könnyíteni a játékon. Figyelemelterelés stb.

    A játék még nincs kész, így nem fer a Nioh-oz mérni és minek is? Saját játékuk és én csak örülök neki és élvezem.

    GOTY sose lesz egy játékuk se, mert nem olyan populáris, mint a FS játékok hiába jobbak. Nem akarok vitát valaki a gyors játékot szereti valaki meg a lassított felvételű, ezer éves delayes harcrendszert. Persze a hibáikat senki se látja, bármit csinálnak úgy tökéletes ahogy van. :DDD

    Összegezve jó játék és amíg nincs Nioh 3 remélem kihúzza :D

    [ Szerkesztve ]

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák