Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz Intruder2k5 #48175 üzenetére

    A nappali (router helye) és a szobám között van tényleg egy "sötét folt" (a hallban). Az érdekes az, hogy azon a részen jobb a router "rálátása" (igaz, ott sosem netezik senki, lehet az airdar tényleg ér valamit), mint a szobámban (ott a legrosszabb). A másik érdekesség, hogy a szobámból kimenve a nappaliba nem volt gond, viszont a szobámba visszamenve igen (vagy többször vettem észre). A tünet ugye az volt, hogy nem tudtam semmit betölteni semmit, és egy idő után megjelent a sárga kis háromszög (tehát fel volt csatlakozva).

    Most kipipáltam, hogy csatlakozzon automatikusan (eddig valamiért nem volt, vagy kivettem valamiért), és most tényleg jobb.
    A tesztet egy nagy méretű, rövid videóval teszteltem (nas-ról lejátszás).
    A driver az OS sajátja (win8.1 pro), a router asus ac87u,a laptop lenovo z500 (moddolt bios a whitelist miatt), a wifi kártya azurewave aw-ce123h

    szerk:
    A pipa nem oldotta meg. Ha sokáig vagyok a nappaliban, és úgy megyek vissza, akkor megint bejön a probléma. Amikor rövid ideig, akkor nem.
    Esetleg van ehhez a kártyához egy jó driver (nem os sajátja)?

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák