Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz And #39100 üzenetére

    Lehet, hogy túlreagálom, de akkor leírom a tényeket. Az én csak arra tudok következtetni, hogy feltörték.

    Van egy szomszédom, aki napi 23 órában itthon van, a nője meg viszonylag keveset van itt.
    Egy másik szomszédom megkapta a jelszót még régebben, de mikor összevesztünk, azonnal megváltoztattam.
    A jelszavam jelenleg egy 16 számjegyből álló, véletlenszerű számsorozat, mely semmire nem utal. (Évszám meg egyebek)
    A titkosítás WPA2 viszont én Németországban élek, így itt bármi megtörténhet. Lehet, hogy feltörték még a WPA2-t is..Itt nem lehet tudni miféle alakok vannak. Nagyváros közepén lakom. Nem egy vidéki tanya.
    Mellékelek egy képernyőfotót. Mondjátok meg ti, hogy mi a helyzet.
    Ja és ma kora reggel amikor hallottam, hogy felkelt a szomszéd (redőnyhúzás, zörgölődés), azzal egyidőben csatlakozott az első cím a netre. Épp akkor csatlakoztattam a telefonomat is, ezért azt hittem hogy ne adj' isten két címed adott hozzá a progi, de mikor kikapcsoltam a telóm wifijét, azóta is aktív az első.
    A "Talán a tomi telefonja" az egy nagyon jó barátom, aki ritkán, de használja, amikor átjön hozzám.
    A legalsó az pedig egy laptop, amit javítani hoztak hozzám.

Új hozzászólás Aktív témák