Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz kraftxld #12430 üzenetére

    Nem. Limited Edition. LoooOOOoooL
    Sima OEM-em van. LEGÁLIS ! Igaz, mikor a múltkor befrissítettem egy csomó hw drájvert, a VGA drájver install után fejre akart állni, hogy az aktiválás óta túl sok változás történt a hw elemekben vagy valami hasonló. Adjak meg új kódot. De addig már nem tudtam eljutni, hogy beadjam az új kódot. Vagy 16x újraindítottam, csökkentett mód, VGA, a rendszervisszaállítás ellenére is szívózott, de valahogy csak jó lett. Szóval lehet, hogy már véres a torka, pedig januári install. Nálam fél évnél tovább nem húzza az XP. :DD

    Akkor hétvégén ha lesz nedvem nekiülök és megpróbálom SP3-mal. Végül is hamar ki fog derülni, hogy megy-e a net vagy nem.

    Amúgy történethez hozzátartozik, hogy a rendszervisszaállítás után, ismét tépett mint a szél a netem.

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák