Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Ice&Lime #45063 üzenetére

    "tehát ha oa-s a kulcs ami a géphez van, akkor olyan telepítő lemezt csak a hp tud adni ugye, amivel jó a kulcs?"
    Igen, de nem feltétlenül. Én pl még anno (2 évtizede vagyok a szakmában) egy Fujitsu Siemens OA telepítőt szereztem be és használtam elég gyakran, szinte az összes egyéb gyártó OA matricás serial-ját megette. (ha arra a gépre telepítem, amihez anno a lemezt mellékelték, akkor telepítéskor nem is kéri a serialt, automatikusan bereggeli magát és aktiválja. Ha egy másik gyártó előtelepített masinájára telepítem, akkor kéri a serial-t, amely serialt a laposok aljáról el szokott fogadni)

    Szóval ha van az ismeretségi körödben valaki másnak is előtelepített gépe, amihez mellékeltek telepítőlemezt (amúgy XP-vel előtelepített gépeken igen ritka, hogy ne adtak volna lemezt is mellé), akkor azzal is megpróbálkozhatsz, esetleg a neten keresni OA lemezeket (HP restore disk néven, ritka a magyar))

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák