Új hozzászólás Aktív témák

  • Doris Lune

    tag

    válasz leyo76 #34371 üzenetére

    Köszi.
    Most ott tartok, hogy sikerült feltennem a framework 3.5-öt, és sajnos ez sm hozta a várt eredményt:
    NEM MŰKÖDIK A WIFIM ÉS A CARD READEREM!!!

    Az a borzasztó, hogy az xp első telepítésekor is nehézkesen sikerült müködésre bírni, de addig szedegettem, rakogattam a drivereket, míg - EGYSZERRE JELENTEK MEG!!! - egy újraindítás után, tehát nem én irányítottam a dolgokat úgymond, hisz nem tudom, melyik lépésem volt sikerre vezető.
    Az, hogy a két funkció egyszerre lett jó, az gyakorlott telepítőknek fontos információ lehet a gépről, nekem csak furcsa. Pl. annyit azért sejtek, hogy valahogy össze vannak kötve.

    marwell sd8686 wlan sdio adapter

    A drivert elfogadja, fel is megy, aztán sárga felkiáltójellel, és az eszköz nem indítható el 10-es hibakóddal marad az eszközkezelőben.
    Az eszközkezelőben a Secure Digital állomásvezérlőben ott van az sda szabványnak megfelelő sd állomásvezérlő 3 példánya, mindegyik engedélyezve van, és müködik.
    Csak a kártyát nem látja, pedig bent van. Hiába veszem ki, rakom vissza, semmi!

    Pedig biost is frissítettem, mindent csináltam már, és nem akarnak működni!

    Az xp már jó lenne, mérete megfelelne, és semmi, már lassan egy hete toporgok vele...

    A bluetooth megy, a 3g-s adatmodem , mobilnet minden múxik, csak a kártya és a wifi nem!
    Pedig nem egy gépet, notit drivereztem már fel, nem újdonság.
    Az nlite-ben sem bántottam ilyen rendszer dolgokat, service-eket.

    Ha egyszer véletlenül nem müködött volna, valószínüleg arra gyanakodnék, hogy nem jók a hardverek, de nem.

    Van egy MID tools, ott kell ki-be kapcsolgatni ezeket, és mikor kikapcsolom,hallom a hangot is, ahogy bekapcsolja, kigyullad a kék led is a wifinél, aztán semmi. Marad a sárga kérdőjel.

    Javításként a következőket csinálom:

    eszközkezelő, jobb klikk a sárga kérdőjeles wifi adapterre, eltávolítás, Mid toolsban kikapcsolom a wifit, újraindítok, bekapcsolom a wifit, erre feljön az új hardver buborék, elkezdi feltenni, aztán probléma a hardverrel, kilép.
    bemegyek az eszközkezelőbe, jobb klikk a wifi adapterre, illesztőprogi frissítése, kikeresem magam az eszközt, megkeresem a wifidrivert, és fel is megy, újraindítok, és nem.

    Leszedtem többször az usb client ethernet device adaptert, ugyanígy, sorrendet cserélek, wifi, usb, újraindítok, stb.stb.

    Na egy ilyen alkalommal egyszercsak megjelentek egyszerre.
    DE AZÓTA SE TÖBBSZÖR!!!!

    Még egy info, ha valakinek ez mond valamit:
    A Mid tools programban belenézve van egy ikon, I2EC for xp. Egy alkalmazás, amit ha megnyitok, nem nyílik meg. Ez nem tudom minek van ott, és mire való?

    Please, help valaki!

    :R

Új hozzászólás Aktív témák