Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz savoo #16638 üzenetére

    Vilagos. De ez sajnos nem vigasztalja a felhasznalot. Illetve akkor ezt a pontot ki lehet huzni a listarol.

    Mindegy is egyebkent, nem ellenkezni akartam meg nem akarom ecsetelni a problemakat, csak azt szerettem volna mondani, hogy en barmikor hajlando vagyok visszaterni wp-re, magok szama ide vagy oda. Mert a rendszer gordulekenysege nagyon szimpatikus tovabbra is, az emlitett "furcsasagok" ellenere.

    (#16640) MasterMark: Itt vannak a korabbi hsz-aim, 4645-tol erdemes olvasni ha kivancsi vagy tobb bugra. De peldaul ez a video is egy gyöngyszem, hogy miket voltam kepes kihozni az IE-bol ;]

    (#16641) legiaap: jaja, bar nekem a tepsi 5"-nal kezdodik :DDD De ebben van az igazsag, amit mondtal, ha nekifeszulnenek, szerintem is siman ossze lehetne hozni ugy a rendszert, hogy jo legyen. Csak minel tovabb huzzak, annal tobb csalodott ugyfel lesz es aki nem annyira mobilb*zi mint mi itt a forumon, annak csak annyi fog lejonni, hogy rossz a wp (van ra pelda, egy ismeros csaj vett egy 800-at regen es reszben user error persze, de nem tudta rendesen hasznalni, nem is volt fogekony es nyitott az update-ek kivarasara, ugyhogy neki "rossz a wp" - ezt tovabb is adta a tobbieknek, ugyhogy amikor en akartam venni a 820-at, mindenki megprobalt lebeszelni, hogy "wp-t ne" --> pedig ugye ok nincsenek is kepben semmivel ugy, mint mi itt, csak kialakult ez a velemeny --> ezert is kellene mihamarabb megoldani a gondokat, mert kesobb nehezebb lesz kiirtani a fejekbol a rossz beidegzodeseket)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák