Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    válasz bluemirage #32392 üzenetére

    Na, csak tisztánlátás végett: Az asszonynak van egy 525-öse, még 8.1-es, a gyorsaságával a harmatos hardver ellenére sosem volt gond, most sincs, mondhatni villámgyors, pedig tényleg egy lepkefing. DE: Kezdettől fogva magától ír sms-t, magától nyit és zár be programokat, vagy éppen magától baszik rá, hogy te épp ezerrel nyomkodod mondjuk az ébresztés leállítását. Kurva okos, olyannyira, hogy szinte teljesen önálló. Kétszer volt szervízben, ugyanolyan szar, mint volt. Azért élünk együtt vele, mert nincs nagyon lóvé (vagyis eddig nem volt) másikra, illetve tényleg csak alapokra, telefonálásra használja az asszony, ugyanis otthon van a gyerekkel, így minden másra ott a lapos meg a tablet. Gondoltam majd kb 2 hónap múlva veszünk újat neki, mert megy vissza dolgozni, és oda már kellhet egy stabil és megbízható készülék.. addig foltozgatom.. Gondoltam leszedek egy appot rá, amivel legalább látja, ha hívták, vagy sms jött, mivel van, hogy ki se csörög. Gondoltam, a rengeteg hasonló ilyen app közül majd ti megmondjátok, melyik a legjobb... Erre kiderül, hogy rosszul gondoltam, hogy egy teljesen hótt alap app sincs ehhez a rakat szarhoz, amiből egyébként androidhoz van vagy 30. E mellé jönnek az olyan nyalánkságok, hogy a fészbúk app a legalapabb dolgokat se tudja, amit az androidos, vagy a desktop, pl. nem lehet megnézni, hogy ha a gyerek képét belájkolták ötvenen, ki az az ötven, mert nem dob fel listát. Szóval ami applikáció van hozzá esetleg, az is szar. :W És még sorolhatnám. Nem a 300 fingutánzó android appot hiányolom, de pl. DM-ben vásárolunk a gyereknek, és az applikációjuk által viszonylag jelentős kedvezményeket lehet elérni, online kupon felmutatás, ilyesmik. Na, kitaláljuk együtt, melyik platform az egyetlen a három legismertebb közül, amire nincs DM app?
    Na erre mondtam, hogy itt fejeztük be, és váltjuk a platformot. Tudom, hogy több lóvét kell beleölni egy stabil androidosba, de akkor beleölöm, és legalább az működik, meg van hozzá minden olyasmi, amitől egy okostelefon okos. Ennyi. :))

    [ Szerkesztve ]

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák