Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz pc360 #76528 üzenetére

    A Defendernél a valós idejű védelmet csak rövid időre lehet kikapcsolni, aztán magától visszateszi. Az időszaki vizsgálat automatikus, az értesítést ki lehet venni magát a vizsgálatot nem. Gondolom erre gondolt, amikor jön az értesítés "a Defender két alkalommal vizsgálta a gépet és nem talált veszélyt."

    Frissítés vagy tiszta telepítés: nálam sem számít furcsának egyik módszer se. Vannak kis hülyeségek amit egy tiszta telepítés megoldhat, ha nem akkor legalább tudod biztosan mi a helyzet. Vagy aki szeret programokat kipróbálni tiszta lappal kezd. Aki kíváncsi MS milyen alapértelmezett "élményt" ad. :D

  • TRob1

    veterán

    válasz pc360 #76528 üzenetére

    "Sokszor jól jön a tiszta telepítés, ha valamennyire is le van harcolva a rendszer"
    Pont ezért kezdtem így: "full xar a rendszered?" - Mert akkor egyértelmű egy Tiszta install.

    "vagy amúgy is szívesen újrapakolja tiszta beállításokkal, driverekkel és programokkal a rendszert az illető." - Aztán folytattam... sok szabadidő...stb... :)

    De végülis mindenki maga dönti el. Jah, nem. Vkiknek a fórumok. :DDD

    (#76529) csicso82 :
    Igen, az már kiderült többször hogy mániás vagy. ;] (pluszegy mániás, tiszta install mániás, net Framework mániás, tisztánlátásellenes mániás...stb)

    (#76530) twofatcat :
    "Vannak kis hülyeségek amit egy tiszta telepítés megoldhat" - Így van. Viszont ugyanúgy egy Update is megoldhatja... ahogy sokszor meg is szokta. Ha nem akkor legalább tudod biztosan mi a helyzet. :D És jöhet a Tisztítótűz. (Na de aki nem is próbálja?!? Az nem is fogja tudni hogy mi működik és mi nem.)

    (#76531) Doky586 :
    Nem, neked már így is jár a dicséret, és a nyalóka is.
    Megint sikerült jót szólnod. Bravo. Kitűnő hasonlatok azzal szemben ha valaki úgy használ egy rendszert, ahogy kitalálták. A Frissítéssel Frissítve. :C Ráadásul hibáktól mentesen, nem úgy mint sok sokattudó "tisztajúzer". :C

    ui: Sok júzerrel ellentétben én tapasztalatokból beszélek, nem az egymás szájába adott szövegekből. És igen, asszonynak pl. én is tiszta installt csináltam pl. ssd beszerzésekor (de az nem az én gépem, ugye ott nem mindig úgy történnek a dolgok ahogy "illik")

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák