Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz inf3rno #125678 üzenetére

    Ha nem tudod megoldani, akkor nem világos mégis milyen alapon rovod fel és célozgatsz másnak, pláne ha jellemzően alapvető információk nincsenek megadva, amik már nem is fognak kiderülni, meg ez itt nem a telejósda, hogy távolról kelljen kitalálni...
    A rendszer-visszaállítást meg egyértelműen az ESET kaszálta el, amiatt nem működött, a beépített Defendernél gond nélkül ment volna, szóval ezt sem kell csak a Windowsra fogni. Meg aztán létezik mondjuk komplett rendszermentés is lemezképfájlba és abból visszaállítás, ehhez még a Windowsban is van beépített eszköz.
    Ez a megszűnik a hang és utána állítólag sehogyan nem lehet helyrehozni, még újratelepítéssel sem, meg nyilván inkább csak ilyen tippelgetés, szóval ezt is hagyjuk. Ha esetleg a hardvergyártó nem tudott normális drivert írni, akkor meg lehet menni azokhoz reklamálni.
    Engem sem érint, meg ha jól tudom nem te próbáltál nekem segíteni, hanem fordítva. De persze előadhatod itt a szokásos hőzengést, meg azért mert nem sikerült megoldani és bántja az egódat, de majd az lesz az érdekes, ha másnak sikerül. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák