Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz buvartacsko #4238 üzenetére

    Mondtam, hogy nem álok le veled de megpróbálom mégegyszer normálisan.
    De a win sara, hogy ezeket hogyan rakja ki.
    Vegyünk egy friss telepítést ahol fel raknál mondjuk 10-20 programot.
    Abba most ne menjünk bele mennyire jól írják meg ezeknek a telepítőjét a startba beépülés szempontjából mert tudjuk, hogy a legtöbb esetben szarul.
    Első eset win7:
    Felrakod a programokat amik létrehoznak a startmenűben 20 könyvtárat könyvtáranként mondjuk 5 fájlal számolva ez 100 darab szükséges vagy szükségtelen hivatkozás.
    Ezután belépsz a könyvtárakba és kihúzod valahova a neked kellő 1-2 shortcut-ot programonkét, majd törlöd 2 kattintással az egész könyvtárat amiben maradt a 3-4 szemét shortcut.
    Mindezt azután, hogy felpakoltad a neked kellő összes alkalmazást mivel szépen név szerint voltak könyvtárba rendezve.
    Második eset win8 merto ui start képernyő.
    Felrakod a programokat amik létrehoznak a startmenűben 100 darab szükséges vagy szükségtelen hivatkozás.
    Itt már két választásod van vagy törlöd az egészet és kezded keresővel bogarászni, hogy éppen mi kéne neked, majd ki pineled vagy egyenként kattintgatva ki pineled a startmenűből a felesleges shortcut-okat. Ha még esetleg be tudod azonosítani mi mihez tartozik.
    Szerinted melyik megoldás a kényelmesebb gyorsabb?
    Arról most nem beszélve amit vlevi is írt, hogy a 7 a publikus béta kezdetétől messze bugmentesebb volt mint ez. A 8-at ilyen állapotában én inkább alfa verziónak titulálnám ne bétának.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák