Új hozzászólás Aktív témák

  • megalover

    tag

    válasz miresz #4172 üzenetére

    Leírás az általam "fejlesztett" egyszerüsített Start Gomb-hoz...

    - Első lépésben. Tálca kihelyez balra függőlegesbe (win7-nél még nekem is alul volt a megszokott helye, de hát változnak az idők :D)
    - Második lépés. Tálcán jobb gomb, Tool Bars --- > Desktop be ez lesz majd a mi kis butított "Start menünk" !
    - Ezután már csak egy teendőnk van vele, megfogjuk és szépen alul a tálca ficakjába préseljük, hogy a Tálcaelemen eltűnjenek (helyhiány miatt) a Desktop elemek, ezután már lefele nyilacskára megjelennek a Desktop (asztal) elemei, s ezek szépen nyílnak kifelé a régebben megszokott módon....

    Tudom, ez nem az igazi, de például tetszőlegesen bövíthető is, saját kedvenc Appokkal, dokukkal, vidijókkal illetve bármilyen egyéb multimédiával, csak el kell hozzá helyezni az asztalunkon a megfelelő Könyvtárakat / Parancsikonokat / és a nekünk megfelelő struktúrába rendezve ezeket

    --- >

    Kész is van az új "StartGomb" a win8 gépünkön. Voálá! :U

    Nem keveset kísérletezgettem ám, hogy erre rájöjjek.... Csak egy egész álló éjszakám ment erre. :D

    [ Szerkesztve ]

    Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

Új hozzászólás Aktív témák