Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    Közel egy hónap próbálgatás után nekem nagyon tetszik, és nem bántam meg, hogy váltottam (9k) win7-ről, 8-ra. Na jó tegnap egy kicsit bek@káltam, hogy semmit nem ér a vásárolt termékkulcsom, de hála az itt kapott segítség révén - no problem! :R

    Totál hétköznapi feladatokra használom az op. rendszert, semmi extra, játékokkal még nem teszteltem.
    Gyorsabbnak találom a win7-nél, mert minden alkalmazás, ablak, program pikk-pakk indul.

    A csempéktől előszőr ideglelést kaptam, de mostanra meg már szinte mindent onnan indítok, tetszik, hogy elég jól alakítható is.
    Előszőr furcsa volt, hogy nincs start menü, de mostanra egyáltalán nem hiányzik...
    Kicsit szokni kellett, nem azt modnom, hogy örültem neki, de hamar átálltam

    Egy-két hiányosság (vagy a win8-ból, vagy még nem jöttem rá....)

    Csempe fronton van mind, vagyis az onnan indított alkalmazások terén.

    Explorer: egy kicsit túl egyszerű számomra. Nekem hiányzik a "kedvencek sáv" - jó lenne ha itt is elérhető lenne valamilyen formában.

    Képek: innen nekem az hiányzik, hogy nem tudom, hogy kell az adott képet szerkeszteni. Nekem csak asztalról sikerült (egyelőre)

    Mail: hiperhivatkozásnál furcsállom, hogy csak az átnevezett link két első betűje utal a hivatkozásra... jó lenne ha az egész szó maga lenne a hiperhivatkozás.

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák