Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZÁEL

    tag

    válasz wrox #10785 üzenetére

    Sziasztok!

    Súlyos problémával fordulok hozzátok!
    Win 7 van a gépemen és 50GB-ot adtam neki, mint C meghajtó és kb 1 hete vmiért folyamatosan azt írja ki a gépem, hogy megtelt a C meghajtó azonnal töröljek le vmi programot!
    De nem értem, hogy ez hogyan lehetséges, hogy megtelik??
    Voltak fent játékok meg programok letöröltem nagyon sokat és lett is hely, de utána nem sokkal már be is telt és egyszerűen ez képtelenség, hogy betelt! Nem értem, hogy mitől telt be??
    Légyszí segítek nekem, hogy miért csinálja ezt a gépem! :(
    Lefuttam kémprogram keresőt és vírus írtót is és mindkettő azt mondta, hogy tiszta gépem és semmi fertőzés nincs rajta, amúgy nem is szokott még sosem volt vírusom. Nem értem,hogy miért mutatja azt, hogy a C meghajtón öösszesen 5kb szabd hely van! Mi csinálaj ezt? Mi foglalja el a többit? :(
    Segítsetek nekem légyszives!
    Nagyon szépen köszönöm!

    Ja és még annyit kérdeznék, hogy ha újra rakom a windowst a C-re, akkor oda mellé milyen progit tegyek még? Úgy értem, hogy MS Office is mehet a C-re vagy az D-re inkább? Játékok C-re vagy nem? Milyen progit kell a C-re rakni a win mellé? Köszi ezt is!
    Királyok vagytok! :)

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz wrox #10785 üzenetére

    Még kint sincs. :D Majd a bétát feldobom egy külön vinyóra.

    (#10788) hackeeeee:Relatív. Ha már van 4 giga ramod akkor + 4 giga lapozófálj. És nem hiszem hogy 6 giga lenne a rendszer. Nekem 4 gigánál 11-12 gigában szokott megállni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák